Battle Pass zawita do Overwatch 2! Startują sezony premier!

Prezentujemy pierwsze szczegóły na temat Przepustki Bojowej w Overwatch 2!

Szczegóły Battle Pass w Overwatch 2

Dzisiejszego wieczora Blizzard zaprezentował obszerną prezentację planów na przyszłość w związku z premierą Overwatch 2, która planowana jest na 4 października 2022. Podczas dzisiejszego pokazu zobaczyliśmy origin story i animację Królowej Junkertown, ujawniono plan wydawniczy gry, który uwzględnia nowe sezony z całą masą nowych skinów i nowych elementów kosmetycznych, wśród których znalazły się mityczne skórki i zawieszki do broni.

Battle Pass oficjalnie zastąpi system loot boxów i zapewni regularność publikacji nowego contentu w grze, którego brakowało przez niemal ostatnie 2 lata. Overwatch 2 podzielony został na sezony, w trakcie których prezentowana będzie nowa zawartość w grze, jednak pierwszy Battle Pass ma pojawić się dopiero 6 grudnia wraz z nowym bohaterem klasy tank (Królowa pojawi się w październiku więc to nowy bohater), nową mapą, 30 nowymi skórkami oraz nowym skinem mitycznym.

Battle Pass w Overwatch 2 nie będzie prezentował zasadniczo wielkich różnic względem innych gier. Posiadać będzie bezpłatną i płatną wersję, w ramach których znajdą się określone nagrody. Po prezentacji pierwszych zrzutów ekranu można zauważyć, że w płatnej wersji znajdą się skórki Overwatch League oraz unikalne skórki z różnych wydarzeń z gry z okresu ostatnich kilku lat. Battle Pass ma dodatkowo wymuszać na graczach aktywność w ramach licznych Wyzwań, które znajdą się w odrębnej sekcji w ramach przepustki. Dodatkowo w ramach płatnego Battle Passa znalazło się większość elementów kosmetycznych, które można było wcześniej zdobyć podczas otwierania Loot Boxów.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy rzut na to jak wygląda Battle Pass w grze.

Battle Pass nie prezentuje się może imponująco, jednak z pewnością będzie przyciągał na dłużej nowych graczy jeśli zawartość kosmetyczna będzie przyciągająca.

Co sądzicie o tej zmianie?