Bitwa o Olimp najgorszym wydarzeniem w Overwatch 2

Wydarzenie Bitwa o Olimp zamiast odbić się echem w społeczności, odbija się czkawką w studiu Blizzarda. Gracze uznali, że nowe wydarzenie i tryb to najgorsze co spotkało Overwatch od lat.

bitwa o olimp najgorszym wydarzeniem overwatch 2

Sezon 2 Przepustki Bojowej w Overwatch 2 skupia się wokół mitologii greckiej. Od początku grudnia gracze mają okazję zdobyć masę nowych elementów kosmetycznych związanych ze starożytną Grecją jak również kilka unikalnych skórek do kolekcji takie jak Posejdon Ramattra czy Hades dla Fary.

Jednak poza premierą bohatera głównym kołem napędowym nowego sezonu miał być tryb Bitwa o Olimp, który jak się okazuje jest najgorszym wydarzeniem w grze. A tak przynajmniej twierdzą gracze.

Gracze Overwatch 2 narzekają na tryb Bitwa o Olimp

Jeden z niezadowolonych graczy zamieścił na Reddicie post, w którym ujawnił swoje niezadowolenie z premiery nowego trybu, który w jego opinii jest skupiony na prezentacji nowych skórek.

Jak podkreślił w swoim wpisie „Wydarzenie Bitwa o Olimp jest najpewniej najgorszym eventem w historii Overwatch”. Pod jego postem rozgorzała gorąca dyskusja, w której inni gracze również wylewali swoją frustrację. Cashgrab, brak sensownych nagród, żadna innowacyjność, to tylko kilka z wielu negatywnych opinii o trybie.

Co gorsza, bohaterowie nie zostali odpowiednio zbalansowani pod ten tryb czego efekt końcowy jest taki, że Reinhardtem czy Lucio nie zrobi się zbyt wielu zabójstw, a Wieprzu czy Wdowa to obowiązkowy wybór dla tych, którym zależy na szybkiej realizacji Wyzwań.

Szczegóły trybu Bitwa o Olimp w Overwatch 2

Bitwa o Olimp to tryb Deathmatch, w którym 7 bohaterów otrzymało modyfikatory swoich głównych umiejętności. Wśród nich znaleźli się Fara, Lucio, Królowa Junertown, Ramattra, Reinhardt, Wdowa oraz Wieprzu.

Zasady rozgrywki są takie same jak w klasycznym Deathmatchu. Wygrywa ten, kto zdobędzie najwięcej fragów.