Blizzard rozdaje za darmo 100 tokenów Overwatch League. Co zrobić aby je zdobyć?

Jeśli planujecie zakupy skórek z Overwatch League, Blizzard rozdaje teraz za darmo 100 tokenów Overwatch League. Pokazujemy co zrobić aby je zdobyć.

gracze nie otrzymali tokenów Overwatch League

Fani Overwatch, którym zależy na ekskluzywnych skórkach z Overwatch League muszą aktualnie nabyć je za prawdziwe pieniądze aby móc je potem zamienić na wybrany skin. Deweloperzy po przenosinach na Youtube nie zadbali o dropy podczas meczów. Te mamy otrzymać dopiero w dalszej części roku. Blizzard postanowił jednak zrobić akcję, w której gracze za darmo mogą otrzymać 100 tokenów Overwatch League.

Jak zdobyć za darmo 100 tokenów Overwatch League?

Aktualnie 100 tokenów Overwatch League można zdobyć poprzez zapisanie się na listę mailingową ligi, o której deweloperzy poinformowali na Twitterze.

Gracze, którzy chcą tokeny muszą podać w formularzu następujące dane:

  • Imię i Nazwisko,
  • Adres email (musi pochodzić z konta battle.net na które zarejestowane jest konto z grą Overwatch),
  • Wybrać ulubioną drużynę,
  • Określić kraj gracza.

Tokeny mogą otrzymać zarówno gracze PC jak i konsolowcy. W przypadku tych drugich konta Playstation Network czy Xbox Live również muszą być zintegrowane z kontem Battle.Net.

Akcja trwa do 29 kwietnia. Gracze mogą otrzymać tokeny kilka dni później, ale należy zaznaczyć, że odbiór tokenów (zalogowanie się do gry) musi zostać dokonany do 31 maja.