Blizzard ujawnił nowy skin Smugi w Overwatch!

Wraz z zapowiedziami niespodzianek na finały Overwatch League deweloperzy zaprezentowali nową skórkę Smugi, która najpewniej trafi do gry!

nowy skin smugi OWL

Na pewno większość z Was zna charakterystyczne skórki ligowe Overwatch. Epickie skiny prezentujące szaro złote barwy, na wielu bohaterach prezentują się bardzo dobrze, przez co są też tak bardzo unikalne.

Do tej pory jej posiadaczami mogli być wyłącznie gracze, którzy nabyli All-Access Pass podczas inauguracyjnego sezonu Overwatch League oraz graceze, którzy aktywnie cheerowali drużyny w tym samym sezonie. Nagrodą za wspólne cheerowanie były właśnie kolejne skórki ligowe.

Ale dosłownie 6 godzin temu deweloperzy zaprezentowali nowy materiał promocyjny finałów OWL, podczas których ujawnili, że na graczy czekać będzie niespodzianka. Jaka? Tego nie wiemy, ale możemy się spodziewać, zważywszy na fakt, że materiał ujawnia nam nową skórkę ligową dla Smugi.

We LOVE surprises 🧡

We LOVE surprises 🧡…hope you do too 😉Champion The Future | #OWL2020

Opublikowany przez Overwatch League Wtorek, 29 września 2020

Poniżej prezentujemy zrzuty jak prezentuje się nowy skin.

Smuga najpewniej nie będzie jedynym bohaterem z taką skórką. Wygląda na to, że deweloperzy przygotowali wyjazdową skórkę ligową sygnowaną logiem OWL. Skórki gospodarzy są zatem ciemnoszare natomiast nowe jasnoszare. Dodatkowo nowy skin posiada inną kolorystykę jej akceleratora.

I jak już wielokrotnie wspominałem, uważam że ligowe skórki OWL (nie drużynowe tylko brandowe) są jednymi z najbardziej klasycznych i najbardziej stylowych skórek jakie pojawiły się w grze na przestrzeni ostatnich lat.

Pozostaje nam zatem czekać do weekendu 8-10 października, podczas którego Blizzard powinien powiedzieć nam coś więcej na temat tych skinów.