Blizzard ukarał Sinatrę za ujawnienie skórki MVP dla Zarii

Niekiedy milczenie jest złotem. Sinatraa został ukarany przez Blizzarda za ujawnienie informacji o skórce MVP dla Zarii.

zarya mvp skin sinatraa

W zeszłym roku Sinatraa, MVP drugiego sezonu Overwatch League zdradził, że rozmawiał z Blizzardem o skórce upamiętniającej jego osiągnięcie. Powiedział wtedy, że nowy skin zostanie dodany dla Zarii, ale nic więcej nie może powiedzieć.

Niestety jak sam przyznał niedawno na streamie Blizzard ukarał go za to ujawnienie. A nic gorszego nie może być dla samego zainteresowanego niż całkowity brak informacji. Deweloperzy nie chcą Sinatrze powiedzieć nic na temat projektu jego skórki.

Kiedy moja skórka się pojawi? Nie wiem. Chłopie, od momentu kiedy zleakowałem info o Zarii nie powiedzieli mi dosłownie nic. Oni nie powiedzą mi już nic. To właściwie smutne, nie powinienem był mówić, że to Zaria. Walić moje życie.

W zeszłym roku skórka przyznana Jjonakowi, MVP pierwszego sezonu ligi została ujawniona w 3 dekadzie czerwca. Być może w tym roku będzie to wyglądało podobnie i dopiero czerwiec pozwoli nam na zdobycie jego skórki.

Pojawia się jednak spory problem gdyż od startu trzeciego sezonu gracze nie będą mogli otrzymywać żetonów za oglądanie meczów. Jest zatem duże prawdopodobieństwo, że wiele osób nie będzie w stanie wydać prawdziwych pieniędzy na tego skina, jak również tegoroczne skórki dywizji.