Blizzard usunął bardzo ładny skin Echo z Overwatch…

Premiera Echo pozwoliła graczom ujrzeć jak wyglądają jej skórki w Overwatch Contenders. Jednak Blizzard szybko je usunął.

blizzard usunął skin Echo z Overwatch Contenders

Overwatch w swojej kolekcji posiada znacznie więcej skórek niż nam się wydaje. Poza dostępnymi w grze, które możemy nabyć za żetony ligowe w przypadku skórek Overwatch League bądź kredyty w przypadku standardowych skinów, Blizzard posiada setki innych skórek turniejowych. Część z nich to skórki z Overwatch Contenders, a część do skiny reprezentacyjne, które dostępne są jedynie podczas turniejów Overwatch World Cup.

Blizzard przez pomyłkę zamieścił w grze skin Echo w skórce Overwatch Contenders, po czym ją usunął…A mógłby zostawić ponieważ skin prezentuje się bardzo okazale.

Niestety, skórka nie będzie dostępna do zakupu. Potwierdził to Josh Nash, który na forum Battle.Net napisał:

Wraz z dzisiejszą premierą Echo, przez przypadek umożliwiliśmy zakup skórek z Overwatch Contenders 2018 za żetony OWL. Skórka została już wyłączona i nie jest dostępna w grze.

Zespół aktualnie pracuje nad zwrotem żetonów OWL do graczy, którzy nabyli skórkę. Przepraszamy za niedogodności.

Niektóre skórki są dostępne jedynie ekskluzywnie. Gracze, którzy chcieliby pograć np. w skinie z polskimi barwami muszą obejść się smakiem.