Blizzard w końcu wprowadził filtrowanie ikon i zmiany w profilu kariery w Overwatch!

Wczorajszego dnia poza aktualizacją Karty Eksperymentalnej deweloperzy zaktualizowali również serwery PTR. Wśród nowości filtrowanie ikon gracza i zmiany generalne w profilu kariery w Overwatch.

nowa karta kariery w overwatch

Deweloperzy wprowadzili w końcu zmiany, o które gracze prosili od wielu miesięcy. Gracze w końcu będą mogli filtrować i sortować ikony graczy, a także znacznie bardziej ułatwiono dostęp do podstawowych statystyk gracza.

Pierwsze co rzuca się w oczy to zmieniona konstrukcja karty gracza. Po lewej stronie znajduje się czas spędzony w określonych typach rozgrywki, pośrodku czas spędzony w grze w poszczególnych rolach, liczba wygranych meczów i najczęściej wybierani bohaterowie z możliwością filtrowania po trybach, a na końcu podobnie jak w poprzedniej wersji lista bohaterów, z którymi gracz spędził najwięcej czasu.

Dodatkowo zmianie uległy podstrony statystyk postaci. Te wskazują już znacznie czytelniej dane o osiągnięciach.

Filtrowanie ikon gracza w Overwatch

Overwatch po miesiącach próśb doczekał się również aktualizacji karty Potretów gracza. Deweloperzy podzielili listę na kategorie, które prezentują ogólnodostępne ikony, portrety z wydarzeń specjalnych czy sezonowych.

I dopiero teraz zrozumiałem, że Blizzard nie przydzielił mi portretu Goździka i portretów Mardi Gras dla Ashe i B.O.B.a mimo, że zrealizowałem wszystkie cele jakie należało spełnić…

Nowa wygląd z pewnością przyda się wszystkim tym, którzy planują dokładniej weryfikować dane o swoich osiągnięciach czy chociażby jak ja teraz, mieć pewność, że dostali wszystkie możliwe nagrody…