Blizzarda teasuje nadchodzący cinematic do Overwatch 2?!

W temacie sequela Overwatch cisza jak makiem zasiał. Nic więc dziwnego, że wystarczył krótki tweet by spekulacje wybuchły na nowo.

10 milionów graczt Overwatch miesięcznie

Jason Hill pracuje w Blizzardzie jako Cinematic Project Director, czyli jako osoba odpowiedzialna za tworzenie nowych filmów animowanych. Kilka godzin temu zatweetował coś takiego:


Szczęście to odbycie świetnej sesji głosowej. Łapcie zdjęcie Sojourn bez konkretnego powodu.

Oczywiście wygłodniali fani zaczęli zastanawiać się czy rzeczywiście nie ma konkretnego powodu czy też może powinniśmy się spodziewać filmu animowanego o Sojourn w niedalekiej przyszłości. Zgodnie z przeciekami mieliśmy nic nie usłyszeć o OW2 aż do Blizzconu, który pewnie odbędzie się na początku przyszłego roku. Jednak wiele osób jest przekonanych, że może Blizzard chce o sobie przypomnieć nieco wcześniej. Kampania promocyjna najnowszego Call of Duty już ruszyła z kopyta i główne zapowiedzi mamy już za sobą, natomiast już na początku przyszłego miesiąca Blizzard szykuje finały Overwatch League. Być może to tam planują pokazać nad czym pracowali od roku.

Overwatch 2 New Characters: Sojourn Confirmed as Hero 32

Osobiście jestem mocno sceptyczny, już kilka razy w tym roku napalałem się na spodziewaną prezentację nowości w OW2 i nic do tej pory nie dostałem. Jeżeli kampania promocyjna miałaby się rozpocząć już teraz byłbym bardzo pozytywnie zaskoczony, ale z hypem wolę poczekać do momentu aż zapowiedź stanie się faktem. A Wy co myślicie? Doczekamy się prezentacji Sojourn jeszcze w tym roku?