Bohater Numbani z przełożoną premierą w Polsce

Bohater Numbani, pierwsza powieść w świecie Overwatch ma nową datę premiery w Polsce.

premiera książki bohater numbani overwatch przełożona

Niedawno informowaliśmy Was o polskiej dacie premiery powieści Bohater Numbani opowiadającej o przygodach Efi i Orisy w okresie ucieczki Doomfista i jego ataku na Numbani.

Jak się jednak okazało nastąpił błąd w komunikacji między producentem gry, a polskim wydawcą książki, co skutkowało błędnie podaną datą premiery. Pierwotnie miała ona nastąpić 29 lipca, czyli wczoraj.

Nowa data premiery książki Bohater Numbani odbędzie się 12 sierpnia

Aktualnie jesteśmy w kontakcie z polskim wydawcą książki, dzięki czemu możemy przekazać Wam informacje o nowej ostatecznej dacie premiery powieści.

Bohater Numbani pojawi się w polskich księgarniach 12 sierpnia. Książkę można już nabyć w przedsprzedaży. Jednak Ci z Was, którzy chcieliby cieszyć się swoją kopią mamy dobrą wiadomość.

Dzięki uprzejmości firmy Insignis otrzymamy kilka sztuk książki Bohater Numbani do rozdania naszym czytelnikom. Planujemy zrobić kilka aktywności, w których rozdamy je wszystkie.

Bądźcie dalej z nami, lajkujcie nasze posty na FB (firmy na to patrzą…) i wyczekujcie kolejnych aktualizacji bo będziemy mieli jeszcze jedno szczególne ogłoszenie w związku z premierą książki!