Brak dropów żetonów na start Overwatch League

Zła informacja dociera z zachodu. Gracze nie otrzymają żetonów ligowych na start Overwatch League.

brak żetonów w overwatch league

O braku wspomnianej funkcji poinformował na swoim Twitterze Pete Vlastelica, CEO Activision Blizzard Esports oraz komisarz ligi. Brak żetonów może oznaczać ogromny problem z widownią, której często zależy jedynie na zdobyciu unikalnych skórek w grze.

Czy żetony OWL powrócą?

Pete potwierdza, że firma bada możliwości nagradzania na oglądanie relacji na Youtube jednakże na ten moment nie ma działającego systemu. Informuje, że systemy zostaną wprowadzone w przyszłości co daje nadzieję na ich powrót.

Nie jest to dobra wiadomość dla tych, którzy chcieli dozbierać żetony do zakupu skórki Kozy dla Brigitte, która dostępna będzie jedynie w w dniach 6-19 lutego.

Największym przegranym w tej sytuacji może okazać się niestety Blizzard, który może mocno ucierpieć na widowni, która po prostu nie odpali streamu inaugracyjnego i kolejnych. Dodatkowo nie sądzę aby większość graczy była tak zdesperowana aby płacić 10 Euro za 200 żetonów bo tyle najpewniej będzie kosztowała skórka dla Brigitte. Co ważne pojawia się pytanie czy pozostałe funkcjonalności jak predykcje i obstawianie czy All-Access Pass będą funkcjonowały podczas startu wydarzenia.

Pytanie do Was, zamierzacie odpalać stream z inauguracji OWL czy będziecie oglądać jedynie wybrane mecze?