Brigitte pozbawiona stuna w Overwatch 2!

Blizzard ujawnił kolejne szczegóły zmiana balansu, których doczekają się bohaterowie w Overwatch. Brigitte przykładowo pozbawiona bedzie stuna!

zmiany balansu u Brigitte w Overwatch 2

Brigitte przeszła bardzo długą drogę jeśli spojrzymy na listę zmian balansu, które deweloperzy wprowadzali na przestrzeni ostatnich 2 lat. Przez wielu uwielbiana, przez pozostałych znienawidzona. Była jednym z podstawowych bohaterów goats mety, która w Overwatch League istniała ponad rok. Jak się teraz okazuje jej umiejętności w dalszym ciągu przejdą zasadnicze zmiany.

Usunięcie stuna u Brigitte

Na łamach forum Battle.Net, Community Manager AndyB postanowił uchylić rąbka tajemnicy ws. zmian bohaterki. Brigitte zostanie pozbawiona stuna w Overwatch 2 i ma to związek z zapowiadanymi już wcześniej planami osłabienia umiejętności Crowd Control w grze.

Jak dotąd, nie wprowadziliśmy zbyt wielu zmian u Supportów pod Overwatch 2. Jest kilka znaczących zmian, takich jak usunięcie stuna z Brigitte (więcej o jej rebalansie w przyszłości), jakkolwiek mechanika gry Waszymi ulubionymi bohaterami supportowymi będzie bardzo podobna do bieżącej.

AndyB nie chciał zdradzać dużo więcej szczegółów, które mają zostać ogłoszone szerzej przez zespół deweloperski.

Overwatch 2 aktualnie nie ma oficjalnej daty premiery chociaż przecieki mówią o tym, że przyszłoroczne rozgrywki Overwatch League będą rozgrywane już na buildzie Overwatch 2.