Czy szykuje się crossover Fortnite z Overwatch 2? Spekulacje dotyczące nowego spreja

Nowo dodany sprej do Fortnite wygląda niemal identycznie do jego odpowiednik a w Overwatch 2. Fani spekulują, że może to być pierwszy zwiastun crossoveru między markami Fortnite i Overwatch 2.

fortnite overwatch 2 crossover

Fortnite znany jest na całym świecie z wielu współprac i crossoverów. Najgłośniejsze są te dotyczące blockbusterów takich jak filmy superbohaterskie ze studiów DC czy Marvel, czy również marek takich jak Gwiezdne Wojny.

Overwatch 2 do niedawna uchodził za produkcję, w której nie zobaczymy ani jednego crossoveru, ale zmieniło się to wraz z zapowiedzią mini wydarzenia, w którym pojawił się skin dla Doomfista nawiązujący do One Punch Man’a. Ten ma być dostępny wyłącznie w sklepie gry najpewniej w cenie 2600 żetonów. Dodatkowo od 7 marca gracze będą mogli zdobyć skórkę Mumen Ridera dla Żołnierza 76.

Nowy sprej w Fortnite to kopia spreju z Overwatch 2

Teraz fani zaczęli spekulować, że światy Overwatch 2 i Fortnite zderzą się, a pierwszym jego zwiastunem jest nowy sprej w Fortnite prezentujący wizerunek chomika w identycznych wymiarach i pozie, którą ma z kolei sprej chomika w Overwatch 2.

via OverwatchCavalry | Po lewej – Fortnite, po prawej – Overwatch

Temat nie jest oczywiście pewny. Niektórzy fani twierdzą, że może to być oznaka przyszłej kooperacji, natomiast część graczy zrzuca winę na lenistwo grafików ze studia Epic Games.

Jak sądzicie, czy powyższe spreje są powiązane bo wspólnie nawiązują do jeszcze innego uniwersum, czy może rzeczywiście jest coś na rzeczy?