Danye myśli o powrocie do Overwatch!

Były reprezentant polski jakiś czas temu ogłosił, że porzuca Overwatch na rzecz Valoranta. Wczoraj ogłosił, że myśli o powrocie do gry!

danye overwatch powrót

Wielu profesjonalnych graczy porzuciło Overwatch na rzecz Valorant by tam próbować swoich sił na pro scenie. Nie inaczej było z polskimi byłymi już reprezentantami Overwatch. Wśród tych, którzy przerzucili się na Valoranta był niemalże cały skład z 2018 roku: Danye, Redziok, Duku czy DXTR.

Ale to właśnie ten Danye na łamach swojego Twittera zamieścił dosyć intrygujący wpis, w którym zastanawia się nad powrotem do Overwatch.

Jak informuje sam zainteresowany być może spróbuje swoich sił w powrocie do Overwatch Contenders. Gracz musi ponownie przejść ścieżkę od zera do bohatera by móc zaistnieć w świadomości fanów, komentatorów a koniec końców headhunterów, aby ostatecznie znaleźć się w Overwatch League.

Danye to decydowanie najbardziej utalentowany polski zawodnik oraz jedyny, który miał okazję zagrać w Overwatch League. Czy jego powrót jest pewny? Niestety nie. Ale najwyraźniej widać, że deweloperzy idą w dobrym kierunku w związku ze zmianami balansu, które pozwalają na tworzenie kompozycji pod mapy, a nie jedną nudną metę jakie widzieliśmy podczas rozgrywek w 2019 (goats meta).