Dev Update – otwarta kolejka bez 2-2-2 od 23 sezonu rankedów!

Dzisiejszej nocy pojawił się nowy deweloper update, w ktorym Jeff Kaplan ujawnił nowe informacje kiedy otwarta kolejka na rankedach pojawi się w grze.

jeff kaplan o idealnej mecie w Overwatch

Otwarta kolejka to aktualnie jeden z najpopularniejszych trybów w Overwatch od kiedy Blizzard wprowadził na nich zasady rankingowe. Aktualnie dostępne z poziomu Salonu Gier już od 23 sezonu ma istnieć jako konkurencyjny do kolejki ról 2-2-2.

Deweloperzy podjęli tą decyzję przez statystyki zbierane na całym świecie. Otwarta kolejka jest drugim najbardziej lubianym trybem w Korei podczas gdy w Stanach Zjednoczonych nie aż tak bardzo.

Kiedy zacznie się 23 sezon rankedów w Overwatch?

Otwarta kolejka ról, która przywraca zasady rankingowe sprzed premiery 2-2-2 będzie małą rewolucją. Wraz ze startem 23 sezonu gier rankingowych, który odbędzie się na początku lipca w zakładce Gry Rankingowe gracze będą mogliwybrać pomiędzy dwoma trybami: kolejką ról, a otwartą kolejką.

Deweloperzy nie przewidują znacznego zmniejszenia czasu na wyszukanie graczy, a dodatkowo balans, który będzie wprowadzany do gry w dalszym ciągu dedykowany kolejce ról 2-2-2, który pozostanie podstawowym trybem rankingowym.