Deweloperzy rozważają rework pancerza Brigitte

Jeff Kaplan ujawnił, że deweloperzy rozważają rework pancerza Brigitte, który otrzymują jej sojusznicy.

rework brigitte armor pack

Brigitte w ciągu ostatniego roku przeszła bardzo dużo zmian, które niemalże wykluczyły ją z rozgrywek kompetytywnych. Bohaterka, która wcześniej była liderką wsparcia, po zniesieniu mety goats ma raptem 2% pick rate według danych dostarczanych przez portal overbuff. Jeff Kaplan przyznał, że planują rework systemu pancerza jaki Brigitte rzuca na swoich sojuszników dzięki Pakietowi Regeneracyjnemu.

W trakcie rozmów na zamkniętym discordzie dla twórców Jeff Kaplan napisał, że rozważają i debatują aktualnie nad zmianami Brigitte odnosząc się do propozycji Jake, byłego gracza Houston Outlaws. Te miałyby dotyczyć zmian w ilości punktów pancerza przydzielanych danemu bohaterowi pod kątem jego łącznej liczbie punktów życia. Oznacza to, że Reinhardt mógłby otrzymać większy pancerz aniżeli Smuga.

Jeff Kaplan przyznał mu rację i zgodził się z jego argumentami, że liczba punktów pancerza mogłaby być przydzielana jak powyżej, jednak nie potwierdził czy już nad tym pracują.

Nam pozostaje tylko czekać. Na szczęście Blizzard w 2020 roku pokazuje, że balans jest jednym z kluczowych czynników w grze przed premierą Overwatch 2 kiedy to do gry zawita przynajmniej kilku nowych bohaterów.