Deweloperzy zapowiedzieli kolejne zmiany Złomiarza w Overwatch

Mimo niedawno wprowadzonych zmian balansu, Złomiarz przejdzie kolejne. Deweloperzy zapowiedzieli kolejne poprawki balansu bohatera w Overwatch.

zmiany złomiarz overwatch

Blizzard mocno pracuje w tym roku nad zmianami balansu. Co miesiąc pojawiają się kolejne mniejsze lub większe łatki ze zmianami balansu, które trafiają najpierw do Eksperymentalnej Karty, by dopiero po tygodniu bądź dwóch trafić na serwery live bądź usunąć je z listy.

Wraz z patchem z 19 maja wprowadzającym Rocznicę Overwatch Junkrat otrzymał kilka zmian w związku z funkcjonowaniem swoich umiejętności. Opisywaliśmy je szczegółowo w poniższym artykule:

Jednak zmiana odnosząca się do min, która miała być buffem okazała się nerfem. Deweloperzy wysłuchali opinii graczy i na łamach forum Battle.Net Josh Noh ujawnił, że będą pracowali nad dalszymi zmianami Junkrata.

Pracujemy aktualnie nad zmniejszeniem minimalnego czasu aktywacji miny i jak szybko można ją zdetonować, aby ponownie umożliwić graczom szybkie użycie obu min bądź dokonania podwójnego skoku.

Co prawda ma to być poprawka poprzedniej nieudolnej zmiany, ale w końcu będzie miała za zadanie funkcjonować jako buff, a nie nerf.

Zmiany na pewno spodobają się mainom Złomiarza (tak, to o Tobie Maverick). Ale czy spodobają się ich przeciwnikom? Tego przekonamy się gdy pojawią się już live.