Dominacja w wykonaniu Teko to ciekawy pomysł na kolejny tryb w Overwatch

Dominacja co prawda nie jest oryginalnym trybem od Teko, ale popularny w Call of Duty mechanizm po przeniesieniu do Overwatch mógłby stać się bardzo ciekawa konkurencją dla tych już istniejących.

tryb dominacja overwatch

Założenia trybu są następujące. Po obu stronach stają dwie drużyny, których zadaniem jest kontrola trzech punktów na mapie. Punkty kontrolne co kilka sekund dają graczom określoną liczbę punktów. Im więcej kontrolujemy punktów tym większy jest przelicznik otrzymywanych. Mecz kończy się po osiągnięciu określonej liczby punktów.

Podczas rozgrywki na potrzebny stworzenia odpowiednich mechanizmów Teko na mapie Chateau Gillard dodał teleporty, dodatkowe jump pady czy apteczki przywracające graczom HP, czy power-upy pozwalające na zwiększenie obrażeń zadawanych przeciwnikom. Całość prezentuje się następująco.

Gdyby Blizzard utworzył unikalne mapy pod te tryby, albo dał możliwość ich tworzenia graczom z całą pewnością mógłby cieszyć się niemalejącą popularnością.

I nie mówię tego dlatego, że Teko to mój znajomy, ale właśnie dlatego, że ten tryb gra się po prostu mega fajnie. Jeśli chcecie wypróbować tryb wpiszcie sobie następujący kod: AT69Z.

Dajcie znać w komentarzach co sądzicie o tym trybie