Dr Disrespect zaczął grać w Overwatch, a deweloperzy podarowali 100 subów na jego kanale

Jedna z najpopularniejszych Twitchowych person, Dr Disrespect zaczął grać w Overwatch. Z tego powodu deweloperzy Overwatch postanowili podarować 100 subów z tej okazji widzom streamera.

dr disrespect sfrustrowany grą w Overwatch

Dr Disrespect to jeden z najbardziej charakterystycznych streamerów na świecie. Charyzmatyczny grający zawsze w przyciemnionych okularach posiadacz bujnych wąsów wczorajszego wieczora spróbował swoich sił w Overwatch grając głównie hitscanami takimi jak Ashe czy McCree.

I nie byłoby w tym nic fenomenalnego gdyby nie fakt, że sam jeden robi połowę widowni rozgrywek Overwatch League. Wczoraj na streamie miał ponad 30 tysięcy widzów podczas gry w Overwatch.

Nie umknęło to Blizzardowi, którzy widząc, że streamer gra w grę studia postanowiono zasponsorować ponad 100 subskrypcji dla widzów doktora. Jego reakcję możecie obejrzeć poniżej.

Dr Disrespect może ściągnąć tłumy do Overwatch jeśli Blizzard sypnie pieniędzmi na promocję dla niego. Gra potrzebuje nowych graczy, ale potrzebuje też częstszych aktualizacji. Te ostatnio zaczynają pojawiać się coraz częściej co jest dobre.

Oglądacie czasami doktorka ;)?