Drop Overwatch w Prime Gaming od dziś!

Użytkownicy Amazon Prime od dziś aż do września, będą mogli odebrać drop w postaci bezpłatnych legendarnych Loot Boxy w Overwatch.

Amazon Prime Drop Overwatch Legendary Loot Box

Blizzard ponownie dołącza do Amazon Prime. W ramach współpracy obu firm gracze Overwatch i Hearthstone co miesiąc będą mogli odebrać legendarne loot boxy i pakiety kart. Nagrody są dostępne dla wszystkich posiadaczy płatnego abonamentu w ramach usługi Prime. A wszystko w ramach comiesięcznych dropów aż do września.

Od dzisiejszego dnia tj. 30 marca aż do 14 września, gracze Overwatch będą mogli otrzymać legendarne i standardowe loot boxy w Overwatch w ramach miesięcznych akcji „Overwatch Hero offer”.

Jak odebrać drop w Overwatch?

Aby odebrać nagrody dostępne w ramach Amazon Prime, zainteresowane osoby muszą mieć aktywną subskrypcję abonamentową. Bez tego nawet nie macie co liczyć na bezpłatne skrzynie. Aby odebrać nagrody należy wykonać następujące czynności:

  1. Otworzyć stronę https://gaming.amazon.com/home
  2. Przejść do zakładki Zawartość w grze
  3. Kliknąć na ofertę Overwatch
  4. Kliknąć na aktualną ofertę i następnie przejść proces odbioru nagrody jak na obrazku poniżej.

Gracze muszą mieć podlinkowane konto Battle.Net w ramach swojej usługi Prime Gaming. Można tą czynność wykonać również w trakcie odbierania nagrody.

Nagrody dropów Amazon Prime

W ramach nagród z dropów w Amazon Prime wszyscy chętni gracze otrzymają co miesiąc aż do 14 września legendarne i normalne loot boxy Overwatch.

Łącznie będzie można odebrać 4 Legendarne Loot Boxy oraz 3 standardowe Loot Boxy. Od dziś aż do 27 kwietnia można odebrać pierwszą nagrodę – legendarną skrzynię.

Nie jest to rzecz jasna coś dla czego warto kupować Amazon Prime, jednak dla posiadaczy będzie z pewnością ciekawym dodatkiem, szczególnie, że niedługo startują Archiwa Overwatch.

A jeśli już posiadacie usługę Amazon Prime, zachęcamy serdecznie do subskrybowania naszego kanału na platformie Twitch – Rurshingturtles. Usługa Prime umożliwia bezpłatną subskrypcję, którą można odnawiać co miesiąc nie ponosząc absolutnie żadnych dodatkowych kosztów.

Źródło: Primegaming.blog