Startuje 5 sezon Overwatch League oraz powracają tokeny. Przez pierwszy tydzień będzie możliwe zdobycie olbrzymiej ilości tokenów, dzięki podwójnemu mnożnikowi. Co należy zrobić, aby otrzymać OWL Tokeny?

Dzisiejszego dnia rozpoczynają się rozgrywki 5 sezonu Overwatch League. Wraz z inauguracją nowego sezonu deweloperzy przygotowali dla fanów 2x większą liczbę tokenów za obejrzenie każdej godziny rozgrywki. Biorąc pod uwagę, że rozgrywki będą trwały w ciągu najbliższych 4 dni, można zdobyć całkiem pokaźną liczbę żetonów, które przeznaczycie na skórki ligowe.

Co zrobić aby odebrać tokeny? Wystarczy połączyć swoje konto YouTube z Battle.netem. W tym celu udajemy się na tę stronę: https://www.youtube.com/account_sharing i po prawej stronie od ikony Battle.net naciskamy na przycisk Połącz. Logujemy się do konta i zgadzamy się na połączenie z aplikacją. Jest to proces konieczny, aby system Blizzarda wiedział, że to my oglądamy i był wstanie przyznać nam nagrody.

Jeżeli boicie się o swoją prywatność, bądź nie chcecie z jakiś powodów łączyć się z głównym kontem YouTube, możecie stworzyć nowe konto bądź uruchomić aplikację ligową na telefonie komórkowym i na nim nabijać tokeny. I to tyle. Wystarczy uruchamić odpowiednią transmisję i upewnić się, że nagrody są aktywne. Pod filmikiem powinna znajdować się ikonka diamentu z napisem „Nagrody„.

Nie pozostaje nic innego jak oglądać do końca i zdobywać podwójną ilość tokenów. Możliwe jest także oglądanie i zdobywanie nagród bezpośrednio ze strony OWL, jednak ten sposób jest bardziej kapryśny i problematyczny.

W przyszłości postaramy się napisać bardziej wyczerpujący opis w przypadku oficjalnej strony.

Tagi: , , , ,