Dziś powraca Overwatch League. 2x więcej tokenów w tygodniu inauguracyjnym

Startuje 5 sezon Overwatch League oraz powracają tokeny. Przez pierwszy tydzień będzie możliwe zdobycie olbrzymiej ilości tokenów, dzięki podwójnemu mnożnikowi. Co należy zrobić, aby otrzymać OWL Tokeny?

2x więcej tokenów za oglądanie Overwatch League

Dzisiejszego dnia rozpoczynają się rozgrywki 5 sezonu Overwatch League. Wraz z inauguracją nowego sezonu deweloperzy przygotowali dla fanów 2x większą liczbę tokenów za obejrzenie każdej godziny rozgrywki. Biorąc pod uwagę, że rozgrywki będą trwały w ciągu najbliższych 4 dni, można zdobyć całkiem pokaźną liczbę żetonów, które przeznaczycie na skórki ligowe.

Co zrobić aby odebrać tokeny? Wystarczy połączyć swoje konto YouTube z Battle.netem. W tym celu udajemy się na tę stronę: https://www.youtube.com/account_sharing i po prawej stronie od ikony Battle.net naciskamy na przycisk Połącz. Logujemy się do konta i zgadzamy się na połączenie z aplikacją. Jest to proces konieczny, aby system Blizzarda wiedział, że to my oglądamy i był wstanie przyznać nam nagrody.

Jeżeli boicie się o swoją prywatność, bądź nie chcecie z jakiś powodów łączyć się z głównym kontem YouTube, możecie stworzyć nowe konto bądź uruchomić aplikację ligową na telefonie komórkowym i na nim nabijać tokeny. I to tyle. Wystarczy uruchamić odpowiednią transmisję i upewnić się, że nagrody są aktywne. Pod filmikiem powinna znajdować się ikonka diamentu z napisem „Nagrody„.

Nie pozostaje nic innego jak oglądać do końca i zdobywać podwójną ilość tokenów. Możliwe jest także oglądanie i zdobywanie nagród bezpośrednio ze strony OWL, jednak ten sposób jest bardziej kapryśny i problematyczny.

W przyszłości postaramy się napisać bardziej wyczerpujący opis w przypadku oficjalnej strony.