Ult i lot Echo już znerfione na PTR

Dopiero co w czwartek mieliśmy premierę Echo na serwerach PTR, a już wczoraj otrzymała pierwsze nerfy.

pierwsze nerfy Echo

Echo od samego ujawnienia uważana jest za bohatera przesadzonego. Według wielu graczy jest OP i trudno się z tym nie zgodzić. Nie tylko jest bardzo szybka, ale zadaje również bardzo duże obrażenia. A w rękach umiejętnego gracza może niejednokrotnie odratować sytuację w meczu.

Wraz z aktualizacją na serwerach PTR pojawiły się pierwsze zmiany bohaterki, które ukrócają niektóre jej mechaniki. Jedną z nich jest superglide. Mechanika ta polegała na anulowaniu umiejętności Flight zaraz po uruchomieniu. Pozwalało to bohaterce uzyskać bardzo dużą prędkość poruszania się, dzięki czemu łatwiej jej było pokonać duże odległości na mapie. Jak to wyglądało zanim anulowano cały efekt? Zobaczcie poniższe wideo.

Drugi nerf jaki otrzymała to brak możliwości duplikowania przeciwnika, który znajduje się za barierą. Jest to całkiem spory nerf ponieważ w przypadku Reinhardta nie będzie miała już możliwości szarżowania w niego, a co za tym idzie nie pomoże w szybkim pozbyciu się tarczy w ten sposób.

Przez niektóre osoby oba nerfy mogą wydawać się niewystarczające, jednak należy zauważyć, że oba mocno ograniczą jej mobilność i możliwości kontrataku.