Echo to DPS! Umiejętności Echo w Overwatch ujawnione!

Rozpoczął się stream z udziałem Jeffa Kaplana, podczas którego poznaliśmy umiejętności Echo, bohatera 32 w Overwatch!

pierwsze nerfy Echo

Aktualnie trwa stream timthetatman’a, który wraz z Jeffem Kaplanem rozmawia o Echo. Wraz z tą rozmową ujawniono umiejętności nowej bohaterki!

Poniżej prezentujemy wszystkie i będziemy uzupełniali je wraz z materiałami wideo i bardziej szczegółowymi opisami.

Umiejętności Echo

Podstawowy Atak – wystrzeliwuje pociski z palców i zadaje dosyć duże obrażenia. To trzy pociski typu projectile. Zadają 51 obrażeń na pocisk.

PPM – Sticky bomb – rzuca pociski, które przyklejają się do przeciwników i zadają obrażenia obszarowe. Jest to 6 pocisków.

Shift – Pozwala Echo wzlecieć w powietrze i utrzymać się na nim kilka sekund. Przytrzymując spację pozwala jej utrzymywać się cały czas w powietrzu.

Focusing Beam – E – wystrzeliwuje wiązkę energetyczną w przeciwników podobną do tej co używa Moira. Zasięg 20 metrów, trwa 2,5 sekundy, zadaje 50 obrażeń do 200 obrażeń przy całej wiązce i przebija się przez bariery. Zadaje zwiększone obrażenia bohaterom posiadającym poniżej 50% życia

Ultimate – Duplicate – Echo wybiera jakiegokolwiek bohatera i może zagrać jako ta postać. Różnica jest jednak taka, że podczas trwania tej umiejętności w bardzo szybki sposób nabija się ulty! Umiejętność trwa 15 sekund i pozwala użyć aż kilku ultów w krótkim czasie. Jeśli zginie pod postacią przeciwnika nie ginie, a powraca do swojej podstawowej formy.