Fiasko kolejki ról 1/3/2 w Overwatch

Dopiero co wczoraj pojawiła się Eksperymentalna Karta z kolejką ról 1/3/2, a już okazała się fiaskiem.

negatywne opinie o kolejce ról 1/3/2

Blizzard testuje możliwości skrócenia kolejki ról DPSów. Najprostszym sposobem jest umożliwienie doboru trzeciego DPSa do gry. Aby jednak nie utrudniać graczom rozgrywki i nie wymuszać tego na wszystkich stworzono Eksperymentalną Kartę, która ten problem rozwiązuje.

Niestety już pierwszy wieczór z grą spowodował wiele negatywnych opinii o tym rozwiązaniu. Te zdaje się potwierdzać również Jeff Kaplan, który na forum Battle.Net napisał:

Opienie póki co są w większości negatywne, ale to moje wewnętrzne spostrzeżenie.

Nie inaczej jest wśród polskiej społeczności. Czytając komentarze pod postami związanymi z Eksperymentalną Kartą pojawiają się krytyczne wypowiedzi. Podejrzewam zatem, że karta pozostanie przez kilka dni jeszcze i potem zostanie z automatu wyłączona.

Plusem są jednak opinie dotyczące zmian tanków. Jednak te w przypadku kolejki rol 2/2/2 ciężko byłoby zastosować aby nie skrzywdzić roli natarcia w Overwatch. I abyście mnie dobrze zrozumieli. Pomysł jest super na testowanie tego typu rozwiązań i dobrze, że tak szybko wychodzi czy mechanizm się sprawdzi czy nie.

Myślicie, że zmiany tanków mogłyby zostać wprowadzone na serwery live czy jednak są zbyt mocarne?