Figurki Overwatch, które powinieneś mieć w kolekcji

Overwatch dzięki bogactwu bohaterów doczekał się licznych serii figurek, z których każdy powinien mieć coś na swojej domowej półce.

figurki overwatch

Overwatch posiada kilka rodzajów figurek kolekcjonerskich, które licencjonują różnorakie firmy. Również sam Blizzard sprzedaje unikatowe, jedyne w swoim rodzaju statuetki, które cenowo powalają. Warto spojrzeć na to jakie kolekcje są w Overwatch i które z nich wybrać.

Statuetki Overwatch

To najdroższe figurki z Overwatch jakie produkowane są bezpośrednio przez Blizzarda. Firma wydała już całkiem pokaźną kolekcję przy czym ceny szczególnie dwóch wprawiają w osłupienie. Są nimi Doomfist i D.Va. Ta pierwsza należąca do Doomfista jest niesamowicie ciężka i masywna. Z kolei statuetka D.Vy jest najdroższa w całej kolekcji bo w standardowej cenie kosztuje aż 563€. Jednak jeśl o mnie chodzi to w kolekcji każdego gracza powinna znaleźć się figurka Doomfista bądź Reapera. Ta pierwsza jest aktualnie w cenie 280€, natomiast figurka Reapera w cenie 215€.

Figurki Funko POP Overwatch

Te małe, niepozorne figurki z malutkimi ciałkami i ogromnymi głowami szybko zyskało całą rzeszę fanów. Kolekcja Overwatch mas w swoich zasobach już 86 figurek co jest liczbą masakrycznie dużą. W kolekcji tej znajduje się dużo limitowanych figurek jak złoty Żołnierz:76 czy diamentowa D.Va. Ale i figurki z podstawowej kolekcji warte są uwagi jak chociażby wzlatująca Fara czy Bastion, który jest figurką powiększoną.

Klikając na poszczególne figurki zostaniecie przeniesieni do sklepu z ciekawymi cenami popów Overwatch.

Figurki Nendoroid Overwatch

Szczególnie popularne w Azji, ze względu na stylistykę azjatyckich animacji, charakteryzujące się całkiem sporymi oczami i możliwościami konstrukcyjnymi szybko zdobyły rzeszę fanów. Figurki zawsze posiadają kilka dodatkowych twarzy czy układów rąk by każdy mógł dostosować ulubionego bohatera do wybranej przez siebie zwycięskiej pozy czy emotki.

W sklepie Blizzarda można nabyć teraz większość figurek w promocyjnych cenach. Standardowo kosztujące 50€ figurki zostały przecenione na 40€, a najciekawsze propozycje pokazujemy poniżej (obrazki przenoszą do oficjalnej strony produktu w sklepie Blizzarda).

Figurki Figma Overwatch

Po statuetkach to najdroższe figurki Overwatch jakie można kupić na rynku. Podobnie jak Nendoroidy charakteryzują możliwością dowolnej konfiguracji bohaterów aby mogli wykonywać pozy bądź emotki. W sklepie Blizzarda aktualnie znajdują się jedynie Smuga i Genji choć bardzo ciekawa jest również ta należąca do Łaski czy Żniwiarza.

Mini figurki Cute but Deadly Overwatch

Kolejną serią, o której warto wspomnieć to Cute but Deadly. Są to sprzedawane losowe figurki w niższej cenie bądź wyższej gdy trafią się unikaty. Sklep Blizzarda posiada całkiem spore zasoby tego typu gadżetów także każdy grać z pewnością mógłby zaryzykować i nabyć sobie taką jedną figurkę. Aktualnie kosztują one około 8€ w wersji standardowej i 10€ w wersji powiększonej.

Macie jakieś swoje ulubione series figurek Overwatch? A może niektóre posiadacie w swojej kolekcji? Pochwalcie się nimi w komentarzach!