Fleta zostaje MVP Overwatch League 2020

Liga wczoraj zdecydowała się ogłosić zwycięzcę głosowania na MVP tego roku. Zwycięzcą został gracz DPS drużyny Shanghai Dragons Byungsun Kim znany jako Fleta.

Fleta MVP Overwatch League sezon 3

Konkurencja w tym roku była niezwykle zacięta, z każdym rokiem poziom i umiejętności coraz bardziej rosną i czasami o wiele ciężej jest określić czy na wyniki danego gracza bardziej ma wpływ jego drużyna czy też indywidualne umiejętności.

Ostatecznie to właśnie Fleta został obwołany najlepszym graczem tego sezonu. Rok temu, jeszcze za czasów jego obecności u Soul Dynasty powstał termin „Fleta Deadlift” czyli sytuacji, w której jeden gracz dosłownie do carruje całą swoją drużynę. W 3 sezonie Ligi dołączył drużyny Smoków i od początku było widać, że planuje z tą drużyną osiągnąc mistrzostwo.


Fleta wygrał głosowanie fanów, jak i został doceniony przez osoby Ligi. Jego niesamowite umiejętności sprawiły, że udało mu się połączyć grę postaciami typu hitscan oraz projectile. Ekspert wdowy, specjalista Echo, wirtuoz Smugi itd itd. Nieważne jaka nie byłaby meta, przez cały rok można było podziwiać jego wyczyny. Poniżej tylko kilka z nich.

Odbiór trofeum musi zaczekać, prawdopodobnie zostanie ono przekazane podczas finałów OWL 2020 w Korei do których zakwalifikowały się drużyny San Francisco Shock, Philadelphia Fusion, Shanghai Dragons, oraz Seoul Dynasty. Początek już 8 Października.

The Final Four Teams Are Locked In For The Overwatch League Grand Finals