Giveaway z okazji startu Roku Tygrysa w Overwatch!

Dziś premiera kolejnej edycji wydarzenia Lunar New Year w Overwatch - Rok Tygrysa. Z tej okazji organizujemy giveaway, w którym do wygrania są pakiety Loot Boxów!

giveaway na rok tygrysa w overwatch

Dzisiejszego wieczora startuje wydarzenie Rok Tygrysa będący częścią Księżycowego Nowego Roku w Overwatch (Lunar New Year). Dzięki uprzejmości firmy Blizzard Entertainment mam do rozdania 3 pakiety po 5 skrzynek z wydarzenia do rozdania, które przekażę kilku szczęśliwcom podczas dzisiejszego streamu inauguracyjnego.

Zobacz również: Pierwsza skórka dla Łaski z wydarzenia 'Rok Tygrysa’ ujawniona!

Aby wziąć udział w naszym giveawau, musicie uczestniczyć w dzisiejszym streamie. Każda osoba, która będzie oglądała stream na zalogowanym koncie na platformie Twitch.tv będzie otrzymywała punkty zwane żółwikami. Za każde 10 minut obejrzanego streamu, widz otrzyma 10 żółwików. W określonym czasie rozpoczniemy giveaway, w którym będziecie musieli przeznaczyć 20 żółwików na 1 kupon udziału w konkursie. Każdy z widzów może nabyć maksymalnie 10 kuponów. Im częściej ogląda się nas na streamie, tym więcej żółwików można zdobyć. Start streamu Overwatch planowany jest na godzinę 20:00 na kanale RushingTurtles na platformie Twitch.

Księżycowy Nowy Rok to wydarzenie skupione na chińskim nowym roku. Święto to, kalendarzowo rozpoczyna się w tym roku 1 lutego, natomiast wydarzenie w grze dziś, 25 stycznia o godzinie 20:01. Podczas tegorocznego wydarzenia gracze ponownie otrzymają możliwość walki o unikalne legendarne i epickie skórki oraz masę innych elementów kosmetycznych jak emotki, graffiti czy ikony graczy.

Rok Tygrysa potrwa od 25 stycznia do 15 lutego.