Gracz przeniósł wszystkie spreje piksele do Minecrafta

Minecraft to zdecydowany faworyt w sprzedaży gier komputerowych w historii. Jeden z graczy postanowił przenieść spreje piksele do tej gry co zaprezentował swoim filmiku.

spreje piksele z Overwatch w Minecraft

Spreje piksele dostępne są w Overwatch w ramach odznaczenia za realizację określonych zadań. I tak np. Ana otrzyma go jeśli powstrzyma przeciwnika używającego ultimate za pomocą usypiającej strzałki, a Żniwiarz wyeliminuje 3 przeciwników całkowicie solo z pojedynczym magazynkiem strzelb.

Są to nagrody, o które gracze walczą najczęściej (wraz ze słodziakami). Nic dziwnego mają dosyć unikalny design i wielu graczy po prostu grinduje swoje postacie aby je otrzymać.

Pewien gracz postanowił przenieść wszystkie spreje piksele z Overwatch do Minecrafta i muszę powiedzieć, że wyszło mu to całkiem dobrze. Wystarczy spojrzeć na poniższy materiał.

Minecraft jest dosyć ciekawą grą. Już wielokrotnie gracze przenosili tam nie tylko postacie z Overwatch, ale odtwarzali również całe mapy. Taka kolaboracja mogłaby wyjść obu firmom na plus, ale jak to z korporacjami bywa, hajs first.