Gracze domagają się nerfa ulta Moiry w Overwatch

Zmiany Moiry poszły w kierunku przyspieszenia ładownia jej ulta. Gracze chcieliby aby Moira przeszła zmiany w jej ulcie.

gracze chcą nerfa ulta moiry w overwatch

Moira przechodzi powolne zmiany zwiększającej jej skuteczność jako bohater wsparcia, a zmniejszając jako DPS. Od samego początku bohaterka jest bardzo skutecznym bohaterem, który nie dość, że całkiem dobrze leczy to jeszcze eliminuje bardzo dużą liczbę przeciwników. Gracze chcieliby aby ult Moiry ładował się znacznie dłużej niż aktualnie.

Moira dzięki swoim umiejętnościom bardzo szybko jest w stanie załadować swojego ulta. Te może zdobywać zarówno dzięki leczeniu jak i zadawaniu obrażeń. Buff w leczeniu, który ostatnio otrzymała pozwoli jej zdobywać go jeszcze szybciej co zwróciło uwagę kilku ciekawskich fanów. Stwierdzili, że buffy i nerfy umiejętności to niekiedy za mało aby zmiany bohatera były dostatecznie widoczne. Te w zależności od buffów i nerfów pozwalają szybciej lub wolniej ładować ulta. I jeśli spojrzymy na przykład Moiry po wprowadzeniu zmian na serwery live będzie mogła go ładować jeszcze szybciej. Zmiany jakie ma przejść bohaterka prezentujemy poniżej:

Biotyczny Chwyt

  • Tryb podstawowy – zwiększono skuteczność leczenia z 65 do 70 pkt. na sekundę.
  • Tryb alternatywny – zmniejszono wartość obrażeń z 50 do 40 pkt. na sekundę.

I wiem, że Moira zada mniej obrażeń, ale skompensuje sobie to buffem leczenia. I jeśli dobrze skupi się na leczeniu sojuszników jej ultimate będzie ładowany dużo szybciej.

Jednak problem ładowania ultów nie dotyczy samej Moiry. Ashe w dobrych rękach jest w stanie ładować ulta niemalże po jednym czy dwóch teamfightach. A to już robi różnicę.