Gracze dostaną skina Sinatry ale dopiero za kilka miesięcy

Po odejściu Sinatry z Overwatch League gracze z zaniepokojeniem wyczekiwali informacji o skórce Zarii za MVP ligi. Włodarze OWL uspokajają.

skin mvp zarii za kilka miesięcy w overwatch

Sinatra, który zdobył tytuł MVP ligi w 2019 roku wraz z mistrzostwem ligi w San Francisco Shock poinformował niedawno, że porzuca Overwatch na rzecz Valorant i organizacji Sentinels. Jego odejście odbiło się głośnym echem w społeczności i niemalże od razu zaczęły padać pytania odnośnie przyszłości skórki upamiętniającej jego sukcesy.

Zdaje się, że włodarze ligi zauważyli te niepokoje i postanowili odpowiedzieć na Reddicie. A w temacie wypowiedział się sam Jon Spector, Vice President Overwatch esports.

Ta skórka jest czymś, czego [Sinatraa, przyp. red.] wraz z naszymi fanami i graczami wyczekują, więc wydamy ją w ciągu najbliższych kilku miesięcy. To niesamowity skin i nie możemy się doczekać aby ją wszystkim zaprezentować.

Powyższa odpowiedź powinna być wystarczająca dla wszystkich, którzy mieli jakiekolwiek teorie spiskowe na temat premiery skórki w grze.

Sam mam jednak duże obawy co do jej „niesamowitości”. Blizzard już niejednokrotnie wprowadzał nas w maliny prezentując średnie skiny jako coś co miało „zatrząść internetem”.