Gracze mieli otrzymać 3x więcej tokenów Overwatch League, ale u nikogo się nie pojawiły

Wczorajszy drugi weekend w ramach Overwatch All-Stars zakończył się dużym problemem. Zamiast 3x większej liczby tokenów, gracze nie otrzymali ani jednego.

gracze nie otrzymali tokenów Overwatch League

Blizzard wczorajszego dnia rozsyłał drogą mailową wiadomość o drugim weekendzie All-Stars, podczas którego poza zaproszeniem na rozgrywki gracze mieli otrzymać aż 3x więcej tokenów. Oznaczałoby to, że za każdą godzinę meczu gracze mogli otrzymać aż 15 tokenów zamiast standardowych 5.

Niestety coś nie pykło i żaden z graczy nie otrzymał obiecanych tokenów w ogóle. Potwierdzają to posty na oficjalnym forum gry jak i prywatnie otrzymuję wiadomości od kolejnych osób, które tych tokenów również nie otrzymali. Gdy sam zalogowałem się dziś do gry okazało się, że również u mnie brak jest bonusowych tokenów. Ba, nie ma nawet standardowych 5 tokenów za kolejne godziny transmisji. Można byłoby zwalić winę na brak zalogowania się do konta, ale przed kilkoma miesiącami gdy w taki sposób utraciłem szansę na zdobycie tokenów teraz zwracam szczególnie na to uwagę.

Blizzard póki co milczy i podejrzewam, że informacje o tym, czy gracze otrzymają tokeny czy nie poznamy dopiero w poniedziałek wieczorem. Jest to dosyć problematyczne ponieważ gracze często oglądają ligę dla darmowych tokenów, za które mogliby kupić legendarne skórki dywizji Overwatch League D.Vy i Reinhardta, które prezentowaliśmy w poniższym artykule.

Pytaniem pozostaje czy Blizzard przyzna tokeny do 12 października kiedy zakończy się możliwość ich nabycia…