Gracze mogą zdobyć nową skórkę Genjiego, Symmetry i Łaski!

Od dnia dzisiejszego gracze mogą zdobyć nową, ale starą skórkę Genjiego w Overwatch, a z czasem Symmetry i Łaski! Tłumaczymy jak to zrobić.

skiny symmetry i łaski ponownie w overwatch contenders

Skórka o której mowa to oczywiście skin z Overwatch Contenders. Gracze od dnia dzisiejszego będą mieli szansę na zdobycie unikalnej skórki Genijego w barwach drugiej ligi Overwatch. Ci z Was, którzy oglądali kiedykolwiek rozgrywki Overwatch Contenders taką skórkę otrzymają już dziś. Jednak ci, którzy jeszcze nie mieli czasu na to mogą nadrobić straty.

Jak odebrać skórki Overwatch Contenders?

Każdy z graczy, który zaloguje się do Overwatch, bezpłatnie odbierze skórkę dla Genjiego w barwach Overwatch Contenders. Ta dostępna jest zarówno w wersji dla gospodarzy jak i gości.

Następnie jeśli gracze obejrzą 7 godzin rozgrywek Overwatch Contenders na stronie ligowej będąc zalogowanym do swojego konta Battle.Net otrzymają dodatkową skórkę dla Symmetry. Zaś po obejrzeniu 15 godzin otrzymacie skórkę dla Łaski. Trzeba jednak się spieszyć ponieważ co miesiąc obejrzane godziny zostaną zresetowane! Dodatkowo Blizzard obiecuje dodatkowe nagrody dla wszystkich, którzy będą oglądali przykładowo rozgrywki Gauntlet. Są to specjalne nagrody motywacyjne, których póki co nie znamy.

Każdy kolejny miesiąc dostarczy graczom kilka nowych skórek, zatem jest szansa, że Overwatch Contenders zyska na znaczeniu.

Pamiętajcie aby odpalić stronę https://overwatchleague.com/en-us/contenders/ gdzie znajdziecie pełny harmonogram rozgrywek.