Gracze Overwatch 2 odkryli wskazówkę nt. podwodnej mapy

Gracze Overwatch 2 odkryli wskazówkę, która może dotyczyć nowej mapy w Overwatch 2, która ma pojawić się wraz z premierą 2 sezonu Przepustki Bojowej.

Overwatch 2 - wskazówka dotycząca podwodnej mapy

Aktualnie w Overwatch 2 trwają w najlepsze 1 sezon Battle Pass’a i ograniczone czasowo wydarzenie Halloweenowa Groza. I o ile gracze mogą cieszyć się nowym trybem i wkurzać cenami skinów będą podekscytowani nowościami jakie szykują deweloperzy na premierę 2 sezonu Przepustki Bojowej. Bo wraz z premierą nowego bohatera pojawi się związana z nim nowa mapa.

Informacje o powiązaniach mapy i bohatera, którym tym razem będzie tank, zdradził Game Director Overwatch 2, Aaron Keller, podczas wywiadu z hostem Overwatch League. Jego słowa były następujące:

To ktoś, kogo gracze widzieli już wcześniej.

Aaron Keller, Overwatch 2 Game Director

I o ile nie mamy pewności czy będzie to tajemniczy omnik, Mauga czy ktokolwiek inny, Keller dodał:

Kolejną rzeczą, którą publikujemy w sezonie 2 jest nowa mapa. I myślę, że nowy bohater jest związany z tą mapą.

Aaron Keller, Overwatch 2 Game Director

Nowa podwodna mapa Overwatch 2 wymieniona z nazwy

Do teraz nie wiemy dokładnie jaka mapa pojawi się z premierą 2 sezonu Przepustki Bojowej w Overwatch 2. W ciągu ostatnich lat dyskutowano o wielu z nich, natomiast po premierze Overwatch 2, rozkłady jazdy pociągów na kilku mapach wskazują lokalizację o nazwie Atlantic Arcology.

Niedawno swoje odkrycie na Reddicie ujawnił SonOfGarry, który uważa, że może to być wskazówka odnosząca się do podwodnej mapy. Odniesienia do tej nazwy znajdują się zarówno na dwóch nowych mapach: Midtown oraz Esperanca.

Wcześniej, podczas trwania beta testów Overwatch 2 Atlantic Arcology nosiło nazwę Pan-Atlantic Arco. Zmiana po premierze gry może sugerować znacznie większe znaczenie dla tego przystanku…

Warto również w tym miejscu przypomnieć, że Blizzard już wcześniej pracował nad podwodną mapą. Jedna z oficjalnych grafik prezentuje mapę Galapagos, która ówcześnie miała być projektowana jako mapa dla trybu Szturm. Jednak możliwe, że zrezygnowanie z tego trybu zmusiła deweloperów do przeprojektowania jej na coś nowego…