Gracze proszą o powrót skórki Goździk dla Łaski w Overwatch

Wraz z rozpoczęciem się miesiąca świadomości raka piersi gracze proszą Blizzarda o ponowne przywrócenie możliwości zakupu skórki Goździk dla Łaski w Overwatch

gracze proszą o powrót skórki Goździk Łaski w Overwatch

Goździk był pierwszym w pełni odpłatnym skinem, który gracze mogli kupić za realne pieniądze w Overwatch. Skórka została udostępniona w szczytnym celu. Gracze mogli ją kupić przy okazji akcji charytatywnej, z której pieniądze za zakup przeznaczane były na walkę z rakiem piersi.

Akcja okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ zebrano niemalże 13 mln dolarów (12.7). Nie została jednak powtórzona ani razu, przez co wielu graczy, którzy nie mieli wtedy funduszy na jej zakup bądź dołączyli do gry znacznie później nie otrzymało tej szansy w późniejszych latach.

Na Reddicie ponownie rozpoczęła się dyskusja na temat tej skórki. Aktualnie rzadko kiedy jakikolwiek post Overwatch przekracza 10k łapek w górę a ten związany z Goździkiem zebrał już prawie 14k i prawie 500 komentarzy. Twórca posta prosi aby Blizzard udostępnił możliwość jej zakupu z okazji miesiąca świadomości raka piersi aby gracze mogli ponownie wesprzeć akcję charytatywną i móc cieszy się skinem.

Problem w tym, że Blizzard rzadko kiedy powtarza tak unikalne akcje. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy żadnej informacji czy zostanie ona powtórzona czy była akcją jednorazową. Większość skórek ograniczonych czasowo nie jest już dostępna i raczej wątpliwe aby graczy mieli otrzymać je przy okazji Overwatch 2.