HotWheels wyda resoraki Overwatch

Popularna marka HotWheels, tworząca resoraki wyda kolekcję aut Overwatch.

hotwheeels overwatch zapowiedź

HotWheels to chyba najbardziej znana na świecie marka tworząca kolekcje resoraków. Od wielu lat w kooperacji z innymi markami tworzy rekolory kolejnych modeli by zyskać nowych klientów dzięki licencji produktowej.

Activision Blizzard realizuje agresywną promocję swojego najmłodszego uniwersum sprzedając prawa do marki wielu firmom. Już wcześniej mogliśmy zobaczyć Monopoly Overwatch, LEGO Overwatch czy Nerf Overwatch.

HotWheels Overwatch

Dzisiejszego dnia pozyskaliśmy materiały prezentujące zestaw HotWheels Overwatch. Kolekcja składać się ma z pięciu aut, które będą reprezentowane kolejno przez następujących bohaterów gry: Smugę, Wieprza, Reinhardta, D.Vę oraz Żołnierza: 76.

Wszystkie auta to kolejne rekolory istniejących już modeli kolekcji, które często trafiają jako licencjonowane produkty różnych popularnych marek. Sprzedaż tych aut może być jednakże odrobinę utrudniona ze względu na fakt, że HotWheels nie wybiera swoich topowych produktów, a raczej te które ciężko się sprzedają. Być może jest w tym logika, natomiast jeśli marka chce w ten sposób pozyskać nowych klientów to nie będą to klienci na lata.

Niestety nie podano daty premiery, ani lokalizacji w których będzie można nabyć nowe produkty. Gdy tylko taka informacja pojawi się oficjalnie poinformujemy o tym na łamach portalu.