Inauguracja 4 sezonu Overwatch League już dziś. Szansa na zdobycie tokenów!

Po naprawdę długim okresie między-sezonowym, Liga Overwatch powraca. Połączcie swoje konta, aby otrzymywać tokeny oraz graffiti.

powraca overwatch league

Jeżeli jeszcze nie wiecie, w tym sezonie możecie dropić tokeny bezpośrednio z YouTube. Wystarczy połączyć aplikacje w menu Waszego konta Google. Mecze będą dostępne w jakości 4K, będziecie też mieli możliwość tworzenia klipów z najbardziej niesamowitych zagrań. Start już dziś wieczorem o 21.00.

Rozkład jest dostępny na oficjalnej stronie Overwatch League, podaje daty dostosowane do naszej strefy czasowej. Jak widać pierwszym meczem jest Bitwa o Teksas, a niedługo potem czeka nas pojedynek tytanów SF Shock oraz LA Gladiators. Pamiętajcie, że dropy lecą nie tylko w trakcie normalnych rozgrywek, ale także w trakcie trwania powtórek ENCORE. Dodatkową nagrodą za oglądanie meczy w ten weekend będzie specjalne graffiti autorstwa Soe.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie image-23.png

Więc jak? Gotowi? Czekacie? Pamiętajcie, by po włączeniu rozgrywki sprawdzić aktywność dropów. Na stronie OWL powinna Wam się wyświetlać zielona kropka pod odtwarzaczem, natomiast na YouTube szukajcie ikonki diamentu również położonej pod odtwarzaczem. Uprzedzam, że dropy z youtube wykazują skłonność do opóźnień, ale w przeciągu 48 godzin wszystko powinno trafić na Wasze konta.