Informacje o serialach Diablo i Overwatch ponownie usunięte

Niedawne ujawnienie informacji o pracach nad serialami Diablo i Overwatch mogły okazać się zemstą byłego pracownika firmy.

animowany serial diablo i overwatch w produkcji

Kilka dni temu poinformowaliśmy Was o pracach nad serialami Diablo i Overwatch, które mają być tworzone w konwencji anime, a pierwszy tytuł tworzony jest z myślą o Netflixie. Aktualność rozeszła się viralowo czego efektem była też prezentacja naszego newsa na kanale jednego z najdłużej tworzących materiały gamingowe youtubera Arhn.

Nick van Dyk był jedną z najważniejszych person w firmie. Teraz okazuje się, że informacje zaprezentowane na łamach jego profilu LinkedIn były albo samopromocją pracy przy dużych tytułach i potencjalnym ogłoszeniem dla nowych pracodawców bądź też zemstą. Nick zaktualizował swój profil prezentując zakończenie współpracy z Activision Blizzard w grudniu 2019 roku.

Jednak nie jest już ważne czy zrobił to z zemsty czy innych pobudek. Jeśli informacja o serialach zniknęła z jego profilu oznacza to, że firma chce to trzymać w tajemnicy. Jest to kolejne potwierdzenie na to, że seriale powstają i pozostaje nam tylko czekać kiedy doczekamy się pierwszych zwiastunów.