Jeff Kaplan potwierdza – graffiti zapowiedzią nowego bohatera w Overwatch!

Dodana wczoraj nowa mapa Kanezeka zawiera graffiti z zapowiedzią nowego bohatera w Overwatch. Jeff Kaplan potwierdza!

kanezaka nowy bohater overwatch

Wczorajszego dnia na serwery PTR trafiła nowa mapa dla trybu Deathmatch, Kanezaka. Lokacja znajduje się bezpośrednio w sąsiedztwie Hanamury, przy czym będzie mocno związana z wydarzeniami dziejącymi się bezpośrednio w Overwatch 2.

Informację o nowym bohaterze ujawnił sam Jeff Kaplan podczas ostatniego Developer update, w którym zaprezentował nową mapę i podsumował rok 2020 w Overwatch.

Co ciekawe papa Jeff zaznaczył, że teaserem nowego bohatera jest graffiti, a nie jak sądzi duża część społeczności postać w mechu.

Co ważne, Kanezaka pełna jest symboliki związanej z lisami. Na początku listopada 2019 roku portal Game Informer zamieścił artykuł z wizyty w siedzibie głównej Blizzarda. Przedstawiciel firmy miał wtedy okazję obejrzeć koncept kobiety z krótko ściętymi włosami, towarzyszem w postaci zwierzątka przypominającego fenka, oraz z ogromną bronią przypominającą shurikeny.

Zdaje się, że nie były to tylko koncepcyjne żarty i Blizzard rzeczywiście ujawni tego bohatera przy okazji Blizzcon 2021.