Jeff Kaplan wyjaśnił cheatera Overwatch

Jeff Kaplan szybko zgasił cheatera, który próbował wybielić się na forum i żądać odblokowania konta Overwatch.

jeff kaplan wyjaśnił cheatera

Problem cheaterów jest powszechnie znany. Jednak w przypadku Overwatch jedyny cheat, który mógłby się sprawdzić to aimbot używany przez bohaterów natarcia. Jeden z graczy utworzył na forum Battle.Net temat, w którym uważa, że został niesłusznie zbanowany w grze.

Chciałbym tylko ostrzec ludzi. Hakerzy są wśród nas i są dużym problemem. I schlebia mi, kiedy ktoś uważa mnie za cheatera. Jednak problemem jest kiedy nazywasz kogoś cheaterem kiedy nim nie jest.

W taki sposób zaczął swój wywód. W dalszej części wypowiedzi pisał o tym, że na koncie smurfowym większość graczy woli sądzić, że ma cheatera za przeciwnika, a nie dobrego zawodnika, z którym po prostu nie dają sobie rady oraz o tym jak system banowania w Overwatch jest źle skonstruowany.

Pominęlibyśmy ten temat gdyby nie fakt, że w temacie wypowiedział się Jeff Kaplan. I miał zgoła odmienne zdanie aniżeli twórca tematu.

Wykryliśmy i zidentyfikowaliśmy liczne cheaty na tym koncie.

Żegnam

Jeff Kaplan zdecydowanie wyjaśnił cheatera. Jednak szkoda, że ban nałożony jest na konto aniżeli na sprzęt komputerowy na jakim gra. Taki sposób pozwoliłby uniknąć takich osób w przyszłości w grze, ale najwyraźniej deweloperom zależy aby kupił po prostu kolejne konto i grał dalej…