Jeff Kaplan: Zmiany Pola Nieśmiertelności u Baptiste

Jeff Kaplan dzisiejszej nocy poinformował, że Baptiste czekają zmiany Pola Nieśmiertelności, wręcz znienawidzonej umiejętności bohatera!

jeff kaplan potwierdził prace nad polem nieśmiertelności

Dosłownie dwa dni temu pisaliśmy Wam o reakcjach społeczności na Pole Nieśmiertelności Baptiste. Gracze, szczególnie w najwyższych rangach narzekają, że jest to jedna z najbardziej irytujących umiejętności i która powinna zniknąć bądź zostać znacznie zmieniona w grze.

Deweloperzy najwyraźniej zauważyli ten problem i już dzisiejszej nocy na łamach Reddita Jeff Kaplan wypowiedział się na temat tego problemu. Poinformował w niej, że deweloperzy pracują już nad zmianami pola.

Testujemy kilka zmian do pola nieśmiertelności aby uczynić je mniej uciążliwym. Przegapiłem dzisiejsze testy, więc zapytam załogę, jak poszło.

Najwyraźniej problem jest znacznie większy niż nam się wydawało. Nie wiemy jednak kiedy zmiany pojawią się na serwerach PTR, a tym bardziej kiedy ostatecznie trafią na servery live. Pozostaje nam tylko czekać jakie zmiany zamierza wprowadzić Blizzard pod kątem tej konkretnej umiejętności.