Kampania fabularna w Overwatch 2 już 10 sierpnia

Blizzard zamieścił nowy zwiastun kampanii fabularnej w Overwatch 2, którego datę premiery ustalono na 10 sierpnia.

premiera kampanii fabularnej w Overwatch 2

Fani Overwatch 2 doczekają się w końcu kampanii fabularnej. Mimo niedawno ogłoszenia, że nie zobaczymy w nich drzewek talentów, ani misji bohaterskich, deweloperzy zdecydowali się udostępnić graczom misje, które będą mogli rozgrywać wspólnie z przyjaciółmi. Bowiem 10 sierpnia zobaczymy wstęp do kampanii, nowy tryb Flashpoint, nową salę treningową Hero Mastery, nową hinduską mapę, strzelnicę i nowego bohatera.

Kampania fabularna Overwatch 2 w 6 sezonie

Start 6 sezonu Przepustki Bojowej w Overwatch 2 zaplanowano na 10 sierpnia. Gracze otrzymają w grywalną wersję kooperacyjnego trybu fabularnego, podczas którego w drużynie 4 osobowej przeniesieni zostaniemy do miast na całym świecie próbując powstrzymać nową omnicką rebelię kierowaną przez Sektor Zero.

Na start udostępnione zostaną graczom jedynie 3 misje fabularne….

Wraz z premiera nowego sezonu i kampanii w grze zobaczymy zupełnie nowego bohatera, o którym jak dotąd nic nie wiemy poza ukazaniem jej sylwetki po którym można wywnioskować, że jest kobietą.

Nowy sezon zaserwuje graczom również nowy tryb rozgrywki Flashpoint, ale co chyba ważniejsze, gracze otrzymają 2 nowe tryby treningowe. Jeden będący klasyczną strzelnicą znaną z innych gier, natomiast drugą tzw. Hero Mastery, który pozwoli usprawnić zdolności manualne graczy na danym bohaterze.

Niestety nie wiemy ile misji fabularnych zostanie udostępnione graczom oraz czy zostaną odblokowane za darmo. Na te informacje musimy jeszcze chwilę poczekać.