Kiedy otrzymam maila o udziale w Becie Overwatch 2?

W społeczności pojawia się często pytanie kiedy otrzymacie maila o udziale w becie Overwatch 2. Odpowiadamy na to pytanie.

overwatch 2 beta - kiedy blizzard wysyła maile o udziale w testach

Dzisiejszego wieczora startuje beta Overwatch 2. Wielu graczy otrzyma do niej dostęp dzięki wcześniejszej rejestracji, zaś Ci którym szczęście dziś nie dopisze będą mogli zdobyć betę za pośrednictem Twitch dropów w środę, 27 kwietnia. Pozostaje jednak pytanie kiedy gracze otrzymają maile o udziale w pierwszej fazie beta testów trybu PvP? Odpowiadam na to pytanie.

Zdecydowana większość faz beta testów gier Blizzarda funkcjonuje w niemalże ten sam sposób. Dlatego po udziale w niemal wszystkich kolejnych fazach gier franczyz Overwatch czy Diablo poznałem procedurę przydzielania dostępów i ich aktywacji na kontach graczy. Dodatkowo na discordzie dla influencerów Overwatch otrzymałem informację od Community Managera, kiedy dokładnie dostępy zostaną przyznane.

Według oficjalnych informacji dostępy do beta testów Overwatch 2 startujących w dniu dzisiejszym zostaną wysłane wraz z jej startem. Oznacza to, że trzeba czekać aż do godziny 20:00 i wtedy wyczekiwać na email od Blizzarda z potwierdzeniem oflagowania konta Overwatch. Proces wysyłania dostępów może trwać nawet to godziny czy dwóch. Jeśli po tym czasie nie otrzymacie dostępu, pozostanie Wam oglądać np. nasz stream RushinTurtles w środę od 19:00 aby załapać się na dropy.

Źródło: Własne