Kilka nowych mini wyzwań w 2020 w Overwatch

Nowy wywiad z Jeffem Kaplanem zdradza plany deweloperów na 2020 rok. Letnie Igrzyska i masa mini wyzwań w drugiej połowie roku.

mini wyzwania letnie igrzyska overwatch

Jeff Kaplan rozmawiał niedawno z portalem PCGamesN gdzie ujawniał szczegóły swojej pracy nad grą na przestrzeni ostatnich lat. Poruszył w nim również kwestie tego, co czeka nas jeszcze w tym roku.

Jednym z poruszonych tematów są Letnie Igrzyska. Nowa edycja wydarzenia nie zaprezentuje nam nowego trybu jakim jest holej Lucio, o który prosi społeczność. Kaplan ujawnił, że w Lucioball pojawią się jednak modyfikacje, które mają spowodować, że gra w tym trybie będzie świeża i zabawna. Najpewniej pojawią się tryby ze zmienionymi regułami jak w Archiwach, ktore w ciekawy sposób podnoszą poprzeczkę i chęci wypełnienia misji.

Nowe mini wyzwania bohaterów w Overwatch

W trakcie rozmowy Jeff Kaplan powiedział również o nowych mini wyzwaniach, w które gracze będą mogli zagrać jeszcze w tym roku.

Mamy sporo fajnego contentu na dalszą część roku. Nic co mógłbym teraz ujawnić, ale tak jak wydarzenie Mardi Gras było niespodzianką, tak inne podobne są w drodze.

Najwyraźniej mini wyzwania przypadły graczom tak mocno do gustu, że deweloperzy postanowili kontynuować ten proces. Jak dodał Kaplan, artyści pracują pełną parą nad skórkami, więc jest w czym wybierać. W jego opinii nowości jakie pojawią się w grze powinny spodobać się wszystkim fanom.

Myślicie, że to dobry pomysł na zasypanie nas tego typu contentem do czasu premoery Overwatch 2?