Klasyczne rankedy bez kolejki ról popularniejszy niż 2-2-2. Deweloperzy rozważają jego przywrócenie

Tryb rankingowy w Salonie Gier, który przywraca stare zasady rozgrywki w Overwatch stał się popularniejszy niż rankedy z kolejką ról 2-2-2.

klasyczne gry rankingowe w overwatch

Tryb rankingowy w ostatnich miesiącach okazał się totalnym niewypałem. Kolejka ról 2-2-2, która miała naprawić sytuację w grze spowodowała po prostu, że gracze grywający DPSami po prostu porzucili grę na rzecz innych tytułów. Deweloperzy postanowili wprowadzić klasyczne rankedy w Salonie Gier by sprawdzić jak tryb będzie funkcjonował po przywróceniu go do stanu sprzed rewolucji. Nie dość, że tryb okazał się najpopularniejszy w Salonie Gier to jeszcze przebił wyniki aktualnych rankedów.

Według informacji, do których dotarł Naeri, deweloperzy rozważają przywrócenie klasycznych rankedów i pozwoleniu graczom wyboru czy chcą grać kolejkę 2-2-2 czy powrócić do rankedów z możliwością dowolnego doboru bohaterów.

Klasyczny tryb został dodany do Overwatch 14 kwietnia, a co za tym idzie deweloperzy muszą zebrać odpowiednią liczbę danych, aby w ogóle ostatecznie podjąć decyzję na temat przywrócenia go do standardowej kolejki.

Chcielibyście powrotu klasycznych rankedów w Overwatch?