Kobieta szykanowana po zwycięstwie jej drużyny w Overwatch Flashops Echo Showdown

Wczorajszego dnia zakończył się turniej Overwatch Flashops Echo Showdown. Jednak Fran, która założyła drużynę pod ten turniej była non stop szykanowana na czacie.

kobieta szykanowana po wygranym turnieju overwatch

Turniej zorganizowany przez Blizzarda dla graczy i influencerów zapewnił zwycięskiej drużynie 10 000 dolarów. Fran, która jest jedną z popularniejszych zachodnich streamerek Overwatch postanowiła wziąć udział w turnieju składając zespół z profesjonalnych zawodników. W drużynie poza nią znaleźli się KariV, Danteh, Jake, Cloneman16, Harbleu i Redshell, który uzupełnił skład jako rezerwowy.

Jednak graczom nie pasował udział Fran w podstawowym składzie, który sama tworzyła. I mimo, że gdy inni gracze popełniali błędy i drużyna padała, wszelkie pomyje leciały właśnie na tą zawodniczkę. Jednym z najpopularniejszych był „egirl throwing”. Żądali również jej zmiany na innego zawodnika.

Nie spodobało się to wielu komentatorom, którzy stwierdzili, że internetowi napinacze są naprawdę dziwni.

Co ciekawe sama Fran przyznała, że ludzie czepiają się po prostu tego, że ma piersi.

Dziwne natomiast jest to, że gracze dalej wylewają na nią wiadro pomyj mimo, że sama skomponowała skład do drużyny, zarządzała nią i jeszcze doprowadziła do zwycięstwa.

Czasami myślę, że dostęp do internetu powinien być po potwierdzeniu tożsamości…