Kolejna karta Eksperymentu w Overwatch bez zapowiedzi i ze zmianami balansu

Wczorajszego dnia z Overwatch zniknęła karta Eksperymentu. Deweloperzy zapowiedzieli, że kolejna dotyczyć ma balansu. Ale ta pojawi się już bez zapowiedzi.

negatywne opinie o kolejce ról 1/3/2

Karta Eksperymentu została dodana do Overwatch aby testować najbardziej zwariowane pomysły deweloperów czy propozycji społeczności. Pierwszym testem była zmiana w kolejce ról na model 1 Tank, 3 DPSów i 2 Supportów. Modyfikacja ta niestety nie przypadła do gustu zbyt wielu osobom. Teraz czas na kolejne.

Zmiany balansu w karcie Eksperymentu

Karta Eksperymentu będzie pojawiać się w Overwatch bez zapowiedzi co kilka tygodni. Tak poinformował Jeff Kaplan w Developer Update, w którym prezentowano mechanizm. Na forum Battle.Net poinformował również, że kolejna karta dotyczyć będzie zmian balansowych. Natomiast wczorajszego dnia Molly Fender, Community Manager w Blizzardzie dodała, że kolejne testy mogą dotyczyć balansu, zasad bądź zmian w trybach gry.

Nie wiemy jednak jak przebiegły testy zmian w kolejce ról. Deweloperzy dopiero zaczną analizować szczegółowo wyniki mając już pokaźny zestaw danych.

Graliście kartę Eksperymentu? Będziecie testować ją w przyszłości?