Wczorajszego dnia z Overwatch zniknęła karta Eksperymentu. Deweloperzy zapowiedzieli, że kolejna dotyczyć ma balansu. Ale ta pojawi się już bez zapowiedzi.

Karta Eksperymentu została dodana do Overwatch aby testować najbardziej zwariowane pomysły deweloperów czy propozycji społeczności. Pierwszym testem była zmiana w kolejce ról na model 1 Tank, 3 DPSów i 2 Supportów. Modyfikacja ta niestety nie przypadła do gustu zbyt wielu osobom. Teraz czas na kolejne.

Zmiany balansu w karcie Eksperymentu

Karta Eksperymentu będzie pojawiać się w Overwatch bez zapowiedzi co kilka tygodni. Tak poinformował Jeff Kaplan w Developer Update, w którym prezentowano mechanizm. Na forum Battle.Net poinformował również, że kolejna karta dotyczyć będzie zmian balansowych. Natomiast wczorajszego dnia Molly Fender, Community Manager w Blizzardzie dodała, że kolejne testy mogą dotyczyć balansu, zasad bądź zmian w trybach gry.

Nie wiemy jednak jak przebiegły testy zmian w kolejce ról. Deweloperzy dopiero zaczną analizować szczegółowo wyniki mając już pokaźny zestaw danych.

Graliście kartę Eksperymentu? Będziecie testować ją w przyszłości?

Tagi: