Kolejne odejścia w Overwatch League. Prosi niezadowoleni z tego co robi Blizzard

Po odejściu Sinatry z Overwatch League sieć zalała kolejna fala przecieków. Okazuje się, że wielu prosów grających w lidze ma dosyć tego co robi z nią Blizzard i część najpewniej odejdzie z gry.

nerf mei kriostaza

Odejście Sinatry z Overwatch League jest dużym ciosem dla popularności marki. Oto najlepszy zawodnik drugiego sezonu i jednocześnie aktualny mistrz ligi kończy karierę w Overwatch by zacząć przygodę w Valorant.

Jednak odejście Sinatry ma być dopiero efektem domina, które nastąpi już wkrótce. Redshell, jeden z najlepszych graczy Lucio na świecie na swoim streamie wypowiedział się na temat kolejnych potencjalnych odejść z ligi. Jak sam jednak zaznacza:

Nie chcę prezentować żadnych przecieków bo to nie jest miejsce na to. Wiem, za to, że przynajmniej kolejnych pięciu prosów Overwatch League odchodzi.

Z informacji jakie pozyskał od ludzi związanych z ligą, gracze nie są zadowoleni z kierunku jaki obiera Blizzard. Dodał również, że jeśli Blizzard nie wprowadzi żadnych dużych zmian, sytuacja się tylko pogorszy.

Nie jest to dobra wiadomość dla przyszłości ligi. Oczywiście Redshell jest jedynie streamerem, ale mając kontakty w lidze wie znacznie więcej niż my i ma większy ogląd na całą sytuację.