Komiks Overwatch Świeża Krew #5 został udostępniony!

Dziś rano ukazał się ostatni, 5 zeszyt komiksu Overwatch Świeża Krew, w którym Cassidy wyrusza do Korei Południowej na spotkanie z D.Vą.

komiks overwatch świeża krew zeszyt 5

Dzisiejszego poranka ukazał się ostatni komiks Overwatch Świeża Krew, w której Cassidy podróżuje po świecie próbując przekonać nowych bohaterów do wstąpienia do organizacji Overwatch. Komiks ten stanowi zwieńczenie całej serii, w której możemy zobaczyć wszystkich przekonanych bohaterów we wspólnej misji.

Ostatni zeszyt komiksu umiejscowił chronologicznie wydarzenia mające miejsce w komiksie. Podczas gdy stara gwardia Overwatch postanowiła bronić Paryża Cassidy w tym samym czasie pozyskiwał nowych członków organizacji. Ostatni komiks prezentuje wydarzenia na moment po zakończeniu animacji „Godzina Zero” i ostatecznej reaktywacji organizacji.

Komiks Overwatch – Świeża Krew #5

komiks overwatch świeża krews zeszyt 5

Zakończenie komiksu wprowadza nas również w wydarzenia, które mają miejsce w Posterunku Gibraltar, gdzie znajduje się siedziba główna reaktywowanego Overwatch. Jeśli oglądaliście zwiastun rozgrywki Overwatch 2 zapewne pamiętacie scenę na Gibraltarze, gdzie bohaterowie spotykają się razem przed panelem kontrolnym.

Poprzednie zeszyty:

Wszystko powoli zaczyna łączyć się w całość, ale zanim poznamy szczegóły fabuły w Overwatch 2 przyjdzie nam jeszcze poczekać przynajmniej rok…