Koncept talentów Echo do Overwatch 2 powoduje jej ult jeszcze bardziej zepsuty

Mimo, że data premiery Overwatch 2 nie została jeszcze ogłoszona, gracze zaprezentowali koncept talentów Echo, któy powoduje, że jej ult jest jeszcze bardziej zepsuty.

koncept talentów Echo overwatch 2

Ultimate Echo już teraz jest bardzo potężny. Niektórym graczom udaje się nabić aż trzy ulty w trakcie trwania duplikacji, a koncept talentów Echo do rozgrywek PvE wydaje się być jeszcze bardziej przegięty.

Rozgrywki PvE pozwolą nam w Overwatch 2 rozwijać wybraną postać dzięki drzewku talentów, które będziemy dobierać w kolejnych poziomach bohatera. Pozwolą one na różnego rodzaju modyfikacje ataków, które np. umożliwią Reinhardtowi ogłuszyć przeciwników znajdujących się nawet za jego plecami, czy pozwolić strzałom Hanzo samodzielnie trafiać do celu. Blizzard ma tutaj pełną gamę możliwości.

Niektóre talenty pozwalają Echo na pozostanie w formie zduplikowanej do momentu zużycia ulta. Inny z kolei pozwala podczas duplikacji mieć od razu załadowany ult jeśli użyjemy kopii naszego sojusznika czy na przykład ładowanie ich ulta następuje tak szybko jak nasz.

Gra będzie posiadała bardzo dużo talentów i sądzę, że gdyby Blizzard ruszył machinę promocyjną Overwatch 2, mógłby regularnie zamieszczać talenty kolejnych bohaterów i pokazywać jak mogą działać w grze. Hype z pewnością byłby utrzymany, a gracze otrzymywaliby regularne aktualizacje informacyjne.

Kim zamierzacie zagrać jako pierwszym w misjach PvE w Overwatch 2?