Koordynator esportowy tłumaczy dlaczego Blizzard nie stworzy skórek na pomoc Australii

Akcja mająca na celu pomoc Australii nabrała tempa. W Blizzardzie tłumaczą dlaczego nie stworzą skórek na pomoc Australii.

kayla glover o pomocy australii

Od kiedy pojawiły się problemy w Australii cały świat przyłączył się do wsparcia finansowego by jak najszybciej ugasić pożary. Fani Overwatch również poprosili Blizzarda by ten pomógł w finansowaniu akcji poprzez stworzenie skórki strażaka dla Wieprza i Złomiarza.

Przez długi czas Blizzard nie odpowiadał na pytania i prośby społeczności. Jednak odpowiedzi niejako dostarczyła koordynatorka esportowa w Blizzardzie, Kayla Glover, która była w 2018 roku opiekunką reprezentacji Polski podczas Mistrzostw Świata w Overwatch w Paryżu.

Kayla mając kontakt z deweloperami wie mniej więcej jak wygląda proces tworzenia skórek. I jest coś w tym co mówi. Aby skórka została wprowadzona do gry musi przejść szereg kroków, które nie będą tak ekspresowe jak chciałaby tego społeczność.

Dodatkowo należy zaznaczyć, że jest to prywatna wypowiedź pracownika firmy z innego działu zatem nie może stanowić oficjalnego stanowiska firmy na ten temat.