Księżycowy Nowy Rok w Overwatch za niespełna 3 tygodnie!

Dopiero co zakończyła się Zimowa Kraina Czarów, a kolejne wydarzenie sezonu Księżycowy Nowy Rok pojawi się za niespełna 3 tygodnie!

księżycowy nowy rok Overwatch 2020

Nowe wydarzenie w Overwatch tradycyjnie będzie poświęcone kulturze azjatyckiej. Podczas trzech poprzednich edycji eventu gracze otrzymali masę skórek nawiązujących bezpośrednio do baśni i legend prosto z Azji oraz do historycznych generałów. Kolejna edycja najpewniej zaskoczy nas czymś nowym.

Nowe wydarzenie będzie sygnowane w tym roku znakiem szczura. Chiński horoskop wskazuje, że po roku świni zaczyna się rok szczura. Oznacza to, że rok obfity będzie w dynamikę.

Księżycowy Nowy Rok w Overwatch z premierą 21 stycznia?

Chiński Nowy Rok w 2020 roku rozpocznie się już 25 stycznia. Oznacza to, że czwarta edycja wydarzenia rozpocznie się wcześniej niż poprzednie. Jako, że 25 stycznia to sobota podejrzewam, że nowe wydarzenie zostanie uruchomione we wtorek 21 stycznia. To raptem 17 dni, które dzieli nas od nowego wydarzenia.

Nie jest to rzecz jasna data potwierdzona przez Blizzarda, a jedynie moje prywatne wnioski odnoszące się do harmonogramów wydarzeń sezonowych w Overwatch. A niejednokrotnie już udało mi się przewidzieć dokładny dzień startu.

Czekacie na nowe wydarzenie czy odgrzewany kotlet nie smakuje już tak dobrze?